-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт вхідної групи до Приймального відділення і Диспансерного відділення та бухгалтерії головного корпусу комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради)
Тендер Prozorro UA-2023-05-17-012731-a
Завершена
1 170 746.62
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 853.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 853.74 UAH
Номер:
dfe33c87178b42c28cdb0f2d65fe99e6
Внутрішній номер закупівлі:
17808049
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-17-012731-a
Замовник:
КП "Криворізький ОД" ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986380
-
Адреса:
50048, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул Дніпровське шосе, буд 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ахмедова Дарина Сергіївна +380960984822 onko2017@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 170 746.62 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.05.2023 15:59 - 22.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.05.2023 15:59 - 25.05.2023 00:00
Період кваліфікації:
25.05.2023 00:04 - 29.05.2023 09:00
Період завантаження договору:
04.06.2023 00:00 - 14.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 170 746.62 ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт вхідної групи до Приймального відділення і Диспансерного відділення та бухгалтерії головного корпусу комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради)