-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуги з усунення торцевого биття виступів валу та перезаливки вкладишу турбінного підшипника Г-23 філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2023-05-17-010787-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Торги не відбулися
3 043 569.27
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 30 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 30 000.00 UAH
Номер:
fc7d6536fb4b4c9bb09022747b72f51a
Внутрішній номер закупівлі:
17806196
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-17-010787-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій КУЧЕРЕНКО 380459658511 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 043 569.27 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.05.2023 15:06 - 26.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.05.2023 15:06 - 29.05.2023 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 043 569.27 ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуги з усунення торцевого биття виступів валу та перезаливки вкладишу турбінного підшипника Г-23 філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")