• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Бензин, паливо дизельне

Завершена

380 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 150.00 UAH
Номер: f42a71650a814645ab0be76f05ba445e
Внутрішній номер закупівлі: 1779852
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-02-01-001118-c   
Замовник: ВП "Атоменергомаш" ДП "НАЕК "Енергоатом"
Контактна особа: Ольга Сергіївна Гомоюнова +380613964734,+380504549189 gomoyunova@aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 380 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 150.00 UAH
Період уточнення: 01.02.2018 11:08 - 06.02.2018 13:00
Період прийому пропозицій: 01.02.2018 11:08 - 16.02.2018 13:00
Аукціон: 19.02.2018 13:44 - 19.02.2018 14:05
Період кваліфікації: 19.02.2018 14:05 - 22.02.2018 12:58
Період завантаження договору: 19.02.2018 14:05 - 11.03.2018 14:05

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 11000 літр
Період постачання 06.03.2018 - 28.03.2018
Місце постачання 71503, Україна, Запорізька область, Енергодар, Промислова, 52 На карті
Паливо дизельне
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1800 літр
Період постачання 06.03.2018 - 28.03.2018
Місце постачання 71503, Україна, Запорізька область, Енергодар, Промислова, 52 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"

Оскарження: 19.02.2018 14:05 - 05.03.2018 00:00
Початкова пропозиція 361 214.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
361 214.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2018 12:58
Документи 23
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕЛЕНДЖ ТРЕЙД"
Початкова пропозиція 362 575.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
362 575.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 19
Скарги 0

Контракти

Номер: 3b37b9ff34e243b6a262c8567b728fb7
Ідентифікатор договору: UA-2018-02-01-001118-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Номер договору: 20/05/22
Сума договору: 361 214.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 301 012.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.03.2018 00:00 - 13.03.2020 00:00
Дата підписання: 13.03.2018 16:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №20 05 22.pdf
pdf
додаткова угода №1.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s