-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (капуста білокачанна, цвітна капуста, кабачки, перець солодкий, помідори, огірки, баклажани, кріп, петрушка, цибуля зелена, груші, виноград, смородина, слива, персик, абрикоси, вишня, черешня, полуниця, лимони)
Тендер Prozorro UA-2023-05-16-008707-a
Завершена
103 232.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 032.32 UAH
мін. крок: 1% або 1 032.32 UAH
Номер:
5c9f367b337b495493203e0a2262025e
Внутрішній номер закупівлі:
17788543
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-16-008707-a
Замовник:
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад №61 Вінницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26243318
-
Адреса:
21030, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, пр. Юності, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Загризла +380432466002 dnzgolubka61@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
103 232.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.05.2023 14:14 - 21.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.05.2023 14:14 - 24.05.2023 01:00
Період кваліфікації:
24.05.2023 01:02 - 30.05.2023 10:56
Період завантаження договору:
05.06.2023 00:00 - 15.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴103 232.00 код ДК 021:2015 - 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (капуста білокачанна, цвітна капуста, кабачки, перець солодкий, помідори, огірки, баклажани, кріп, петрушка, цибуля зелена, груші, виноград, смородина, слива, персик, абрикоси, вишня, черешня, полуниця, лимони)