-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38430000-8 – Детектори та аналізатори; Код НК 024:2019: 56689 Автоматичний лабораторний коагулометр IVD (Автоматичний лабораторний коагулометр) Код НК 024:2019: 36223 Хемілюмінесцентний аналізатор імуноферментного аналізу (CLIA) (Автоматичний ІХЛА аналізатор) Код НК 024:2019: 30847 Аналізатор крові/рН/електролітів/метаболітів (Автоматичний аналізатор електролітів) Код НК 024:2019:35476 Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний (Автоматичний гематологічний аналізатор)
Тендер Prozorro UA-2023-05-15-012055-a
Завершена
3 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 500.00 UAH
Номер:
6164a22de9f9427ca89071d27e1332ec
Внутрішній номер закупівлі:
17777474
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-15-012055-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990795
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Дніпровська, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Дерюгіна +380626467567, +380959029964 alenader2003@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2023 16:11 - 20.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2023 16:11 - 23.05.2023 00:00
Період кваліфікації:
23.05.2023 00:02 - 31.05.2023 12:06
Період завантаження договору:
06.06.2023 00:00 - 16.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 500 000.00 ДК 021:2015 – 38430000-8 – Детектори та аналізатори;