-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ПАПІР ДЛЯ ДРУКУ
Тендер Prozorro UA-2023-05-15-010608-a
Завершена
424 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 122.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 122.80 UAH
Номер:
89ce88c94b3b42e093cb59772ba45cec
Внутрішній номер закупівлі:
17776023
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-15-010608-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ПОСЛУГ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40302133
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Максим Ветушко +380617648771 drp.tender@gmail.com http://drpzmr.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
424 560.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2023 15:28 - 20.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2023 15:28 - 23.05.2023 00:00
Аукціон:
з 23.05.2023 13:21
Період кваліфікації:
23.05.2023 00:01 - 24.05.2023 10:34
Період завантаження договору:
30.05.2023 00:00 - 09.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴424 560.00 ПАПІР ДЛЯ ДРУКУ