• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

канцелярські товари

Торги не відбулися

423 897.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 212.00 UAH
Номер: 3f4b5f3a567d4976bdc92297fbcfa17e
Внутрішній номер закупівлі: 1776759
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-02-23-002149-c   
Замовник: Департамент реєстраційних послуг Запорізької міської ради
Контактна особа: Ветушко Максим Юрійович +380612288860 drp.tender@gmail.com http://drp.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 423 897.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 212.00 UAH
Період уточнення: 23.02.2018 16:13 - 03.03.2018 16:18
Період прийому пропозицій: 23.02.2018 16:13 - 13.03.2018 16:18

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
канцелярські товари
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 69000, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, територія міста Запоріжжя На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП "Експрес канцелярія"
Початкова пропозиція 405 957.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
405 957.24 UAH з ПДВ
Документи 10
Скарги 0