• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

М'ясо

Торги не відбулися

237 887.36 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 1 000.00 UAH
Номер: 05f56e34702d45549492fd881a862b10
Внутрішній номер закупівлі: 1776734
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-02-26-001761-c   
Замовник: Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради
Контактна особа: Даскал Тетяна Миколаївна +380515430317 ochakiv-internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 237 887.36 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 000.00 UAH
Період уточнення: 26.02.2018 16:07 - 03.03.2018 16:12
Період прийому пропозицій: 26.02.2018 16:07 - 13.03.2018 16:12

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Курятина, тушки охолоджені - 130 кг, Курятина, тушки заморожені - 50 кг, свинина без кості охолоджена - 1852 кг, свинина без кості заморожена - 200 кг, печінка яловича охолоджена - 60 кг, печінка яловича заморожена - 20 кг
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 2312 кілограм
Період постачання 01.04.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 57508, Україна, Миколаївська область, м. Очаків, вул. Лоцманська, 56 На карті