-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги їдалень (Кейтерінг), придбання яких здійснюється на виконання реалізації заходів для забезпечення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської міської територіальної громади зокрема міста Маріуполя у мережі центрів підтримки «ЯМаріуполь»
Тендер Prozorro UA-2023-05-10-014791-a
Завершена
6 912 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 34 560.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 34 560.00 UAH
Номер:
64913dec305946c5a2faff91d239583f
Внутрішній номер закупівлі:
17735367
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-10-014791-a
Замовник:
Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42815794
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр.Миру, б.70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колода Олексій Сергійович +380675432851 m.ehub@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 912 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.05.2023 20:00 - 15.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.05.2023 20:00 - 18.05.2023 09:00
Аукціон:
18.05.2023 09:01 - 18.05.2023 09:01
Період кваліфікації:
18.05.2023 09:01 - 03.06.2023 14:14
Період завантаження договору:
09.06.2023 00:00 - 19.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 912 000.00 Послуги їдалень (Кейтерінг), придбання яких здійснюється на виконання реалізації заходів для забезпечення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської міської територіальної громади зокрема міста Маріуполя у мережі центрів підтримки «ЯМаріуполь»