-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо ( Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2018-03-02-001631-c
Завершена
903 040.00
UAH з ПДВ
Номер:
6b500b88443e467ea2e7b445eed902f0
Внутрішній номер закупівлі:
1773453
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-02-001631-c
Замовник:
Ковалівська сільська рада Полтавського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21046905
-
Адреса:
38701, Україна, Полтавська область, село Ковалівка, вулиця Коломацька, 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бублик Олександр Васильович +380532690884 kovalivkasr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Протягом січня-лютого 2018 року проведено дві процедури відкритих торгів (згідно до вимог ЗУ «Про публічні закупівлі») за ідентифікаторами закупівель в системі PROZORRO - UA-2018-01-18-002110-b та UA-2018-02-06-001833-c відповідно, за предметом згідно ДК 021:2015- 09120000-6- Газове паливо (Природний газ) на опалення громадських приміщень на території Ковалівської сільської ради на 2018 рік. Двічі торги не відбулись через відсутність достатньої кількості пропозицій (учасників). Оскільки потреба в закупівлі природного газу залишається, тендерний комітет Ковалівської сільської ради, дотримуючись положень п.4 ч.2 ст.35 ЗУ «Про публічні закупівлі», змушений застосувати переговорну процедуру.
Очікувана вартість:
903 040.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо ( Природний газ)
Кількість
99150 метри кубічні
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 02.03.2018 15:55 - 13.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39813404
-
Контактна особа:
Перерва Григорій Степанович (0532) 50-08-26
-
Адреса:
36020, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.В.Козака, буд.2 а
Оскарження: 02.03.2018 15:55 - 13.03.2018 00:00
Ціна пропозиції
903 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.03.2018 16:00
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
2af521731afd4e36b436ae152254e9ba
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-02-001631-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39813404
-
Контактна особа:
Перерва Григорій Степанович (0532) 50-08-26
-
Адреса:
36020, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.В.Козака, буд.2 а
Номер договору:
339 -З/Б
Сума договору:
903 040.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
13.03.2018 00:00
Статус:
Підписаний