-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сметана
Тендер Prozorro UA-2023-05-10-002666-a
Більш детальна інформація та проект договору розміщено в тендерній документації.
Торги не відбулися
4 246.64
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 42.47 UAH
мін. крок: 1% або 42.47 UAH
Номер:
4462eeff972e49038f30313d9d640833
Внутрішній номер закупівлі:
17723220
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-10-002666-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, місто Київ,, ВУЛИЦЯ ЛИСЕНКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ілона Шиленко +380444654613 vesna@sw.uz.gov.ua https://uz.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 246.64 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.05.2023 10:26 - 15.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.05.2023 10:26 - 18.05.2023 17:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 246.64 Сметана