-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
38432100-3 - Газоаналізатори (SNOOPER mini)
Тендер Prozorro UA-2023-05-08-010500-a
Торги не відбулися
105 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 525.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 525.00 UAH
Номер:
5df88cad923543eaad92256a393d8505
Внутрішній номер закупівлі:
17701886
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-08-010500-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство"Гадячгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524660
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, Гадяч, вулиця Будька 26 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Калюжна Олена Василівна 380990663008 ggas.snab@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38432100-3 ГазоаналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
105 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.05.2023 15:33 - 13.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2023 15:33 - 16.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴105 000.00 38432100-3 - Газоаналізатори (SNOOPER mini) або аналог