• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги із благоустрою населених пунктів: демонтаж малих архітектурних форм та інших конструкцій, встановлених без відповідних дозвільних документів

Відкриті торги проводяться у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» та інших нормативно-правових актів України, які мають до неї відношення

Завершена

499 504.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 497.52 UAH
Номер: 0f49c26903b8488996d3e26d98620e27
Внутрішній номер закупівлі: 17671934
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-04-010528-a   
Замовник: Департамент муніципального управління Запорізької міської ради
Контактна особа: Широких Олена Анатоліївна +380617171881 dmu.zmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 499 504.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.05.2023 15:03 - 09.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 04.05.2023 15:03 - 12.05.2023 15:07
Період кваліфікації: 12.05.2023 15:12 - 15.05.2023 11:08
Період завантаження договору: 21.05.2023 00:00 - 31.05.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴499 504.00 Послуги із благоустрою населених пунктів: демонтаж малих архітектурних форм та інших конструкцій, встановлених без відповідних дозвільних документів