-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
автомобіль-самоскид МАЗ 5550С5-580-021(або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2018-02-22-000219-a
Торги не відбулися
1 601 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
Номер:
a8c14f2720f443f79616855c3cc142a8
Внутрішній номер закупівлі:
1767163
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-22-000219-a
Замовник:
КП "Техкомунбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40210835
-
Адреса:
38000, Україна, Полтавська область, Шишаки, вул.Короленка, 7 смт.Шишаки, Полтавська обл.
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бокань Світлана Іванівна +380661402022 tehkomunbud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 601 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 000.00 UAH
Період уточнення:
22.02.2018 11:30 - 27.02.2018 11:35
Період прийому пропозицій:
22.02.2018 11:30 - 09.03.2018 11:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
автомобіль-самоскид МАЗ 5550С5-580-021(або еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.05.2018