-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот №1 44163100-1 Труби(Труби сталеві); Лот №4 44167000-8 Трубна арматура різна (трубна арматура)
Тендер Prozorro UA-2018-02-21-001732-c
Торги не відбулися
130 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 125.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 125.00 UAH
Номер:
2ef66dc90de34b089de300b4ea3e30f5
Внутрішній номер закупівлі:
1766872
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-21-001732-c
Замовник:
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА №12"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20084619
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька обл., Вінниця, м.Вінниця, вул. Миколи Ващука,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панасюк Юлія +380674304599 mkp.zhek.12@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44167000-8 Трубна арматура різнаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
130 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.02.2018 15:55 - 27.02.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2018 15:55 - 09.03.2018 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴105 000.00 Лот 1.44163100-1 Труби (Труби сталеві)
- Лот №2 ₴25 000.00 Лот 4.44167000-8 Трубна арматура різна(Трубна арматура)