• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту покрівлі даху КЗ "Березька гімназія Смизької селищної ради"

Торги відмінено

553 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 767.00 UAH
Номер: 854cb745e8a14f6e846927da04c88c0e
Внутрішній номер закупівлі: 17640623
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-02-007899-a   
Замовник: КЗ Березька гімназія Смизької селищної ради
Контактна особа: Горщаль Валентина Романівна +380992814106 dubno_osvita36@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 553 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.05.2023 13:57 - 07.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 02.05.2023 13:57 - 10.05.2023 16:00
Період кваліфікації: з 10.05.2023 16:02

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 0a51ed889a6c4e06990d9127f91d677f
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Відповідно до підпункту 2 пункту 47 Особливостей, замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень. Так, у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель з технічних причин, а саме в документах, поданих учасником, визначеним переможцем, додано документи, що містять інформацію, яка не відповідає кваліфікаційним критеріям Додатку 1 до тендерної документації п.1 Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій п.1.1 Довідка в довільній формі про наявність обладнання, матеріально-технічної бази, необхідних для надання послуг, визначених у технічних вимогах, із зазначенням найменування, кількості та правової підстави володіння / користування. На підтвердження інформації стосовно наявності обладнання й матеріально-технічної бази, зазначеної в довідці, учасник має надати документи/документ на підтвердження права власності / володіння / користування тощо відповідним майном. При цьому договір найму будівлі або іншої капітальної споруди (їхньої окремої частини) строком на три роки і більше, а також договір найму (оренди) транспортного засобу за участі фізичної особи у разі їх надання учасником, мають бути засвідчені нотаріально. На підтвердження даної інформації учасником подано документи, які засвідчують право власності засновника та директора ТОВ «Будівельна компанія «НІВЕЛІР» Колодинського Анатолія Сергійовича, як фізичної особи. Складські приміщення (нежитлове приміщення за адресою смт Степань вул. Шевченко 108) та технічний паспорт на автомобіль Volkwagen, зареєстровані на фізичну особу Колодинський Анатолій Сергійович та являються його власністю. При повторній перевірці поданих документів уповноваженою особою вирішено, що дані документи не можуть бути підтвердженням права власності юридичної особи ТОВ «Будівельна компанія «НІВЕЛІР», що є учасником закупівлі № UA -2023-05-02-007899-а , у замовника виникла необхідність у відміні даного тендеру.
Період оскарження: 24.05.2023 10:56 - 04.06.2023 00:00
Дата опублікування: 24.05.2023 10:56
Дата виконання: 04.06.2023 00:03
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴553 400.00 Послуги з поточного ремонту покрівлі даху КЗ "Березька гімназія Смизької селищної ради"