-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Засоби гігієни (мило)
Тендер Prozorro UA-2018-02-19-000947-c
Торги не відбулися
28 882.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 10.00 UAH
мін. крок: 0% або 10.00 UAH
Номер:
b18e4694df0e4991bfe399c4f16e048c
Внутрішній номер закупівлі:
1762583
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-19-000947-c
Замовник:
ПАТ "Українська залізниця" філія "Центр з ремонту та експлуатації колійних машин"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123454
-
Адреса:
03680, Україна, Київ, м. Київ, вул. Качалова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юрій +380444069837 crekm.dog1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
28 882.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.02.2018 13:14 - 24.02.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2018 13:14 - 06.03.2018 17:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴27 640.80 «Мило господарське»
- Лот №2 ₴1 242.00 «Мило туалетне рідке»