-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Щебінь природний
Тендер Prozorro UA-2023-05-01-001972-a
Завершена
1 484 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 420.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 420.00 UAH
Номер:
e97f3a891fc24591945b28ad887f413c
Внутрішній номер закупівлі:
17621726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-01-001972-a
Замовник:
Турківська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056026
-
Адреса:
82500, Україна, Львівська область, місто Турка, м.Турка пл.Ринок 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шубін Іванна Олександрівна +380992110471 shubina_ivanna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 484 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2023 10:28 - 12.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2023 10:28 - 15.05.2023 09:00
Період кваліфікації:
15.05.2023 09:00 - 19.05.2023 16:10
Період завантаження договору:
25.05.2023 00:00 - 04.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 484 000.00 Щебінь природний