-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі лікувального корпусу Б-4 КНП «Баштанська багатопрофільна лікарня» Баштанської міської ради за адресою: Миколаївська обл., м.Баштанка, вул.Ювілейна,3 (за ДК 021:2015:45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2023-04-29-000342-a
Завершена
1 826 576.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 265.76 UAH
мін. крок: 1% або 18 265.76 UAH
Номер:
51dc31be6b3340c08c4b0c55170ea85a
Внутрішній номер закупівлі:
17619204
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-29-000342-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАШТАНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998354
-
Адреса:
56101, Україна, Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Ювілейна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Миколаївна Самойленко +380980076792, +380637192942, +380939838082 bashtanka-ch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 826 576.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.04.2023 14:45 - 07.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.04.2023 14:45 - 10.05.2023 23:00
Період кваліфікації:
10.05.2023 23:01 - 16.05.2023 15:22
Період завантаження договору:
22.05.2023 00:00 - 01.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 826 576.00 Поточний ремонт покрівлі лікувального корпусу Б-4 КНП «Баштанська багатопрофільна лікарня» Баштанської міської ради за адресою: Миколаївська обл., м.Баштанка, вул.Ювілейна,3 (за ДК 021:2015:45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)