-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
24110000-8 Промислові гази (Азот рідкий, підвищеної чистоти першого ґатунку (налив) для свердловин Полтавської, Сумської, Чернігівської областей)
Тендер Prozorro UA-2023-04-27-011588-a
Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону згідно пункту 35 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Завершена
3 853 200.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 38 532.00 UAH
мін. крок: 1% або 38 532.00 UAH
Номер:
16bfebedd5b544c6beb97e19750e6094
Внутрішній номер закупівлі:
17607434
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-27-011588-a
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Парфенова Валерія Сергіївна 380500781413 Valeriia.ParfenovaST@Ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 853 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.04.2023 16:56 - 02.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.04.2023 16:56 - 05.05.2023 12:00
Аукціон:
05.05.2023 12:01 - 05.05.2023 12:01
Період кваліфікації:
05.05.2023 12:01 - 13.06.2023 11:23
Період завантаження договору:
19.06.2023 00:00 - 29.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 853 200.00 Азот рідкий, підвищеної чистоти першого ґатунку (налив)