-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Відеоколоноскоп
Тендер Prozorro UA-2023-04-26-011659-a
Завершена
576 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 760.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 760.00 UAH
Номер:
737b5829b8354848aeeba1d8fb44ae4a
Внутрішній номер закупівлі:
17594383
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-26-011659-a
Замовник:
1121 поліклініка (з денним стаціонаром)
×
-
Код ЄДРПОУ:
07999604
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Старозамкова, 2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Камець +380342752418 polyc_den_stac@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
576 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.04.2023 16:42 - 01.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2023 16:42 - 04.05.2023 00:00
Період кваліфікації:
04.05.2023 00:02 - 04.05.2023 12:44
Період завантаження договору:
10.05.2023 00:00 - 20.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴576 000.00 Відеоколоноскоп