-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини(гіпохлорит натрію марки "А").
Тендер Prozorro UA-2023-04-26-003255-a
Завершена
83 820.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 419.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 419.10 UAH
Номер:
1760264725aa423f99a5baec95dd1d0c
Внутрішній номер закупівлі:
17585965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-26-003255-a
Замовник:
КП БМР"БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44297694
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул.Польова , будинок 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Остапенко Валентина Іванівна +380456142996 bgkp_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
83 820.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.04.2023 11:05 - 01.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2023 11:05 - 04.05.2023 00:00
Аукціон:
04.05.2023 00:00 - 04.05.2023 00:00
Період кваліфікації:
04.05.2023 00:00 - 06.05.2023 12:26
Період завантаження договору:
12.05.2023 00:00 - 22.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴83 820.00 Гіпохлорит натрію марки "А".