-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Яйця курячі
Тендер Prozorro UA-2023-04-26-002301-a
Завершена
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
Номер:
2ead8598ba004df2b2acc6ca4949f1bd
Внутрішній номер закупівлі:
17585035
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-26-002301-a
Замовник:
Відділ освіти Попільнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41420869
-
Адреса:
13501, Україна, Житомирська область, смт. Попільня, вул. Богдана Хмельницького, 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Людмила Можарівська +380413751073 zakupka.osvita.pop17@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.04.2023 10:26 - 01.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2023 10:26 - 04.05.2023 10:25
Період кваліфікації:
04.05.2023 10:25 - 08.05.2023 09:28
Період завантаження договору:
14.05.2023 00:00 - 24.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 000.00 Яйця курячі