-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вимикачі, запобіжники, код 31210000-1 за ДК 021:2015 «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл»
Тендер Prozorro UA-2023-04-25-011249-a
Завершена
1 057 878.97
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 289.39 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 289.39 UAH
Номер:
1daa7c32863e4fb6924d88cd2e1c1e74
Внутрішній номер закупівлі:
17581419
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-25-011249-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Богославець +0504536131 t.v.bogoslavets@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 057 878.97 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.04.2023 16:40 - 05.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.04.2023 16:40 - 08.05.2023 10:00
Аукціон:
08.05.2023 10:00 - 08.05.2023 10:00
Період кваліфікації:
08.05.2023 10:00 - 15.05.2023 13:53
Період завантаження договору:
21.05.2023 00:00 - 31.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 057 878.97 Вимикачі, запобіжники, код 31210000-1 за ДК 021:2015 «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл»