• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

М'ясо свинини

Торги відмінено

444 082.50 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 220.41 UAH
Номер: ce0ed3caf5364e81be6ecc52ed500762
Внутрішній номер закупівлі: 1756101
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-02-27-000836-c   
Замовник: Центральний військовий клінічний санаторій "Хмільник"
Контактна особа: Руслан Гайворонський +380974832683 adm.vks-hmelnik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15113000-3 СвининаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 444 082.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 220.41 UAH
Період уточнення: 27.02.2018 12:30 - 05.03.2018 15:00
Період прийому пропозицій: 27.02.2018 12:30 - 15.03.2018 15:00
Аукціон: з 16.03.2018 15:27

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо свинини
Код ДК 021:2015: 15113000-3 Свинина
Кількість 4050 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 22000, Україна, Вінницька область, м.Хмільник, 1-го Травня,39 На карті

Інформація про скасування

Номер: 2455a4fce492491c83527d909d921a02
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Не відповідність торгів через неможливіть усунено порушень, що виникли порушення законодавства з питань публічних закупівель п.2 ч. 1 ст. 31 ЗУ "Про публічні закупівель"
Дата опублікування: 05.03.2018 14:17
Статус:
Виконано