-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з охорони об’єкту
Тендер Prozorro UA-2018-01-22-001645-a
Торги не відбулися
320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 490.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 490.00 UAH
Номер:
b4207159849141a6ac75732a1fabb100
Внутрішній номер закупівлі:
1753655
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-22-001645-a
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
320 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 490.00 UAH
Період уточнення:
22.01.2018 16:06 - 04.02.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
22.01.2018 16:06 - 14.02.2018 18:00
Аукціон:
15.02.2018 13:33 - 15.02.2018 14:06
Період кваліфікації:
15.02.2018 14:06 - 22.02.2018 16:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з охорони об’єкту
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "А.Б. ЛЕГІОН"
Оскарження: 15.02.2018 14:06 - 05.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38144897
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "А.Б. ЛЕГІОН" +380972973468 a.b.legionmail@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 25006, Кіровоградська обл., місто Кіровоград, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ПЕРСПЕКТИВНА, будинок 48-Б
Оскарження: 15.02.2018 14:06 - 05.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
219 365.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
161 567.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.02.2018 16:15
Документи
40
Скарги
0
ПП "ОХОРОНА-006"
Оскарження: 22.02.2018 16:15 - 05.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149311
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona06@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 35
Оскарження: 22.02.2018 16:15 - 05.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
249 696.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
161 568.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.02.2018 16:21
Документи
13
Скарги
0
ПП Танет
Оскарження: 22.02.2018 16:21 - 05.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31978838
-
Контактна особа:
Петришин Роман Петрович +380673710291 tanet@mail.lviv.ua http://www.tanet.com.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Бортнянського 34/41
Оскарження: 22.02.2018 16:21 - 05.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
238 836.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
190 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.02.2018 16:28
Документи
3
Скарги
0
ТОВ "ЗАХІД-ХОЛДІНГ"
Оскарження: 22.02.2018 16:28 - 05.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40803200
-
Контактна особа:
Роман Колпак +380675441725 r.kolpak@ohholding.com.ua
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ДОРОБОК, будинок 36А
Оскарження: 22.02.2018 16:28 - 05.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
314 616.96 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
314 616.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.02.2018 16:35
Документи
4
Скарги
0