• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт мереж водопостачання та водовідведення будівлі корпусу (укриття) Хмельницького навчально-виховного комплексу №4 по вул. Перемоги, 9 в м. Хмельницькому

Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, в порядку передбаченому постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», на підставі пп.3, 4 п.13 Особливостей, оскільки замовник не може дотриматися строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, оскільки закупівля послуг здійснюється для поточного ремонту укриття в найкоротші терміни, що являє собою ліквідацію аварійності та забезпечення нормального функціонування надзвичайно важливого об’єкта інфраструктури в період дії воєнного стану - укриття. Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу. Відповідно до абзацу 3 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178, за результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту (пункту 13 Особливостей), замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону, а саме: не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору.

Завершена

335 282.76 UAH без ПДВ
Номер: 455be0959a954590827c9273b7972708
Внутрішній номер закупівлі: 17533850
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-19-010347-a   
Замовник: Хмельницький навчально-виховний комплекс№4
Контактна особа: Піскуровська Катерина Вікторівна +380673920872 nvk4chm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 335 282.76 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт мереж водопостачання та водовідведення будівлі корпусу (укриття) Хмельницького навчально-виховного комплексу №4 по вул. Перемоги, 9 в м. Хмельницькому
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 19.05.2023
Місце постачання 29019, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Перемоги, 9 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Карасьов Олександр Анатолійович
Ціна пропозиції 335 282.76 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.04.2023 17:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ff899bab5799450ca18787ef70c41e2f
Ідентифікатор договору: UA-2023-04-19-010347-a-a1
Постачальник: ФОП Карасьов Олександр Анатолійович
Номер договору: 1/23
Сума договору: 302 070.31 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.04.2023 00:00 - 31.12.2023 23:59
Дата підписання: 12.04.2023 00:00
Статус:
Підписаний
Договірна ціна
Договір
додаткова угода № 1
p7s
sign.p7s