-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Готові страви в реторт-пакетах (ДК 021:2015 - 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні)
Тендер Prozorro UA-2023-04-19-009389-a
Завершена
551 566.67
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 757.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 757.83 UAH
Номер:
2bb9165296fc4a4797a0726b1f9b2f29
Внутрішній номер закупівлі:
17532902
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-19-009389-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108651
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, проспект Перемоги,74
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Садченко Олена Вячеславівна +380462619232 zakupivli02@cn.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
551 566.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.04.2023 16:19 - 24.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.04.2023 16:19 - 27.04.2023 08:00
Аукціон:
27.04.2023 08:01 - 27.04.2023 08:01
Період кваліфікації:
27.04.2023 08:01 - 01.05.2023 10:33
Період завантаження договору:
07.05.2023 00:00 - 17.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴551 566.67 Готові страви в реторт-пакетах