-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-04-19-008446-a
Завершена
475 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 375.00 UAH
Номер:
4ecb0a6f66bd469baecf1847a8ad1ed0
Внутрішній номер закупівлі:
17531958
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-19-008446-a
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00718507
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Іванова, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нежурко Юлія Іванівна +380612260963 labor_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
475 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.04.2023 15:38 - 24.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.04.2023 15:38 - 27.04.2023 10:00
Аукціон:
27.04.2023 10:03 - 27.04.2023 10:03
Період кваліфікації:
27.04.2023 10:03 - 27.04.2023 11:27
Період завантаження договору:
03.05.2023 00:00 - 13.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴475 000.00 Електрична енергія