-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
щебінь гранітний
Тендер Prozorro UA-2023-04-18-003471-a
Торги відмінено
1 484 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 420.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 420.00 UAH
Номер:
3e3da5ca83274e80b6613c4f32286b23
Внутрішній номер закупівлі:
17516907
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-18-003471-a
Замовник:
Турківська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056026
-
Адреса:
82500, Україна, Львівська область, місто Турка, м.Турка пл.Ринок 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шубін Іванна Олександрівна +380992110471 shubina_ivanna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 484 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.04.2023 11:36 - 28.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.04.2023 11:36 - 01.05.2023 17:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
d5cf2f6d0a3b41fea116487ee21fd75c
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
при публікації плану та закупівлі помилково вказано назву предмета закупівлі як «щебінь гранітний» однак існує потреба в придбанні щебеню природного (будівельного).
Період оскарження:
27.04.2023 14:10 - 08.05.2023 00:00
Дата опублікування:
27.04.2023 14:10
Дата виконання:
08.05.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 484 000.00 Щебінь гранітний