-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Фарби
Тендер Prozorro UA-2023-04-18-000468-a
Завершена
53 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 269.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 269.25 UAH
Номер:
d5878f5ccfd4416880051dc10b4dbf42
Внутрішній номер закупівлі:
17513896
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-18-000468-a
Замовник:
ДО "Автобаза ДУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Петрівська, 12-28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мегем Володимир Віталійович +380444254993 doadus@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
53 850.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.04.2023 09:03 - 23.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.04.2023 09:03 - 26.04.2023 10:00
Період кваліфікації:
26.04.2023 10:01 - 27.04.2023 08:46
Період завантаження договору:
03.05.2023 00:00 - 13.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴53 850.00 Фарби