-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-04-13-008756-a
Завершена
1 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 000.00 UAH
Номер:
58866513388c413a8912334188aa73cf
Внутрішній номер закупівлі:
17494772
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-13-008756-a
Замовник:
КП Диканський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
32546679
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, смт Диканька, вул.Гоголя,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яковенко Лілія Василівна +380535197751 dikkp.yurist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.04.2023 15:39 - 18.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2023 15:39 - 21.04.2023 17:00
Аукціон:
21.04.2023 17:03 - 21.04.2023 17:03
Період кваліфікації:
21.04.2023 17:03 - 25.04.2023 10:20
Період завантаження договору:
01.05.2023 00:00 - 11.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 500 000.00 Електрична енергія