• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

17148 - Пульсоксиметр, з живленням від мережі, 13217 - Шприцева помпа

Завершена

522 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 614.00 UAH
Номер: 67f74e74160742b99dbbc98ddf496e9a
Внутрішній номер закупівлі: 17466816
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-11-005203-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Годунова Олена Євгеніївна +380382675190 xodl2016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 522 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.04.2023 12:31 - 16.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 11.04.2023 12:31 - 19.04.2023 18:00
Період кваліфікації: 19.04.2023 18:02 - 24.04.2023 12:48
Період завантаження договору: 30.04.2023 00:00 - 10.05.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴522 800.00 17148 - Пульсоксиметр, з живленням від мережі, 13217 - Шприцева помпа