Плити броньовані керамічні та плитоноски для матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони за кодом ДК 021:2015-35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Тендер Prozorro UA-2023-04-11-003695-a
Відповідно до пункту 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 зі змінами (далі – Особливості) замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених особливостями. Відповідно до п.14 Особливостей закупівля відповідно до цих особливостей здійснюється замовником на підставі наявної потреби або у разі планової потреби наступного року (планових потреб наступних періодів). Запланована закупівля включається до річного плану закупівель замовника відповідно до статті 4 Закону. Таким чином, враховуючи наявну потребу замовника та очікувану вартість закупівлі за предметом: «Плити броньовані керамічні та плитоноски для матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони за кодом ДК 021:2015-35810000-5 Індивідуальне обмундирування» є необхідність у прийнятті рішення щодо здійснення Закупівлі за процедурою відкритих торгів з особливостями.
Торги відмінено
350 000.00UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
Причина скасування:Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:Відповідно до пункту 47 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178» зі змінами (далі – Особливості) замовник відміняє відкриті торги у разі:
1) відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг;
2) неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень;
3) скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг;
4) коли здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії обставин непереборної сили.
11.04.2023 року уповноваженою особою виконавчого комітету Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області було оголошено процедуру відкритих торгів з особливостями на закупівлю за предметом: «Плити броньовані керамічні та плитоноски для матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони за кодом ДК 021:2015-35810000-5 Індивідуальне обмундирування».
Під час проведення процедури відкритих торгів виявлено такі порушення у сфері публічних закупівель:
- замовник некоректно визначив предмет закупівлі, що суттєво впливає на його
технічні характеристики.
Оскільки законодавство передбачає внесення змін лише в тендерну документацію, а предмет та назву закупівлі технічно змінити немає можливості, тобто виявлені порушення усунути неможливо, керуючись підпунктом 2 пунктом 47 Особливостей Замовник прийняв рішення відмінити відкриті торги у разу неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, з метою оголошення нової процедури закупівлі з коректними даними та інформацією.
Період оскарження:12.04.2023 10:45 - 23.04.2023 00:00
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:12.04.2023 10:45
Дата виконання:23.04.2023 00:03
Статус:
Виконано
Протокол про відміну закупі...
p7s
sign.p7s
Протокол відміни закупівлі/лоту або визнання таким, що не відбувся
Лот №1₴350 000.00Плити броньовані керамічні та плитоноски для матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони за кодом ДК 021:2015-35810000-5 Індивідуальне обмундирування