-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Печиво Вівсяне вагове і Пряник глазурований
Тендер Prozorro UA-2023-04-10-009277-a
Завершена
111 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 114.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 114.00 UAH
Номер:
75d29c9e5917474d844043d862bc0481
Внутрішній номер закупівлі:
17458676
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-10-009277-a
Замовник:
Теребовлянський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189535
-
Адреса:
48100, Україна, Тернопільська область, місто Теребовля, ВУЛИЦЯ ГЛЕЩАВЕЦЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Дереш +380673135241 psuxinternat@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
111 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2023 15:41 - 15.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2023 15:41 - 18.04.2023 00:00
Аукціон:
18.04.2023 00:01 - 18.04.2023 00:01
Період кваліфікації:
18.04.2023 00:01 - 24.04.2023 14:23
Період завантаження договору:
30.04.2023 00:00 - 10.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴111 400.00 Печиво Вівсяне вагове і Пряник глазурований