• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

490 009.58 UAH з ПДВ
Номер: 0070a971a0474234a1b30ea059680bd2
Внутрішній номер закупівлі: 1745402
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-02-16-000633-b   
Замовник: Управління праці та соціального захиcту населення Лисичанської міської ради
Контактна особа: Кравченко Олена Михайлівна +380645172654 utszn_lis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради було двічі відмінено тендер на закупівлю природного газу (21.01.2018р., 06.02.2018р.) через відсутність достатньої кількості учасників, тому згідно підпункту 4 пункту 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. №922-VIII застосовується переговорна процедура закупівлі
Очікувана вартість: 490 009.58 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 40282 метри кубічні
Період постачання 01.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації "Луганськгаз"

Оскарження: 16.02.2018 16:51 - 27.02.2018 00:00
Ціна пропозиції 490 009.58 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.02.2018 17:17
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: ee30a17cd36646bc97f67f16775aee53
Ідентифікатор договору: UA-2018-02-16-000633-b-a1
Постачальник: Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації "Луганськгаз"
Номер договору: 11410О5РЕОАВ028
Сума договору: 490 009.58 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 28.02.2018 00:00
Статус:
Підписаний
doc
Договор УПСЗН.doc
p7s
sign.p7s