-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
23Т-122_34910000-9 - Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини (Візок платформний)
Тендер Prozorro UA-2023-04-10-002164-a
Завершена
5 983.99
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 59.84 UAH
мін. крок: 1% або 59.84 UAH
Номер:
87959e31fb6d4ec6aba3336a4bdbeda4
Внутрішній номер закупівлі:
17451561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-10-002164-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, г. Киев, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дмитро Лещенко +380968001794 dmytro.leshchenko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 983.99 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2023 10:35 - 15.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2023 10:35 - 18.04.2023 15:00
Період кваліфікації:
18.04.2023 15:01 - 01.05.2023 10:37
Період завантаження договору:
07.05.2023 00:00 - 17.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 983.99 34910000-9 - Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини (Візок платформний)