• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сметана

Більш детальна інформація та проект договору розміщено в тендерній документації.

Торги не відбулися

4 190.20 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 41.90 UAH
Номер: 9ebcaa3db7ce4269ae3487b274f92824
Внутрішній номер закупівлі: 17446248
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-07-008447-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Ілона Шиленко +380443094613 vesna@sw.uz.gov.ua https://uz.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 190.20 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.04.2023 15:06 - 12.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 07.04.2023 15:06 - 15.04.2023 17:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 190.20 Сметана