-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перевезення породи для ВП «Автобаза»
Тендер Prozorro UA-2023-04-06-008156-a
Торги не відбулися
6 168 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 30 840.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 30 840.00 UAH
Номер:
b9cc81fca58a47d187b18bef2a85e5da
Внутрішній номер закупівлі:
17433568
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-06-008156-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895975
-
Адреса:
85001, Україна, Донецька область, Добропілля, пр.Шевченка, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тендерний відділ 380627744144, 380994968750 dpdvv_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 168 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.04.2023 10:22 - 14.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2023 10:22 - 17.04.2023 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 168 000.00 Перевезення породи для ВП «Автобаза»