• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ЛГВ 23П-017__Послуги з технічного переоснащення ГПА AJAX__50410000-2 -- Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів

Завершена

4 744 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 47 448.00 UAH
Номер: fc23ba25531848faa86597f3a1011c01
Внутрішній номер закупівлі: 17415316
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-05-002021-a   
Замовник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
Контактна особа: Ростислав Стеблецький +380504313866 rostyslav.stebletskiy@ugv.com.ua http://www.ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 744 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.04.2023 10:12 - 16.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 05.04.2023 10:12 - 19.04.2023 15:00
Період кваліфікації: 19.04.2023 15:00 - 25.04.2023 14:31
Період завантаження договору: 01.05.2023 00:00 - 11.05.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 744 800.00 Послуги з технічного переоснащення ГПА AJAX__50410000-2 -- Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів