• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Набої 7,62*39мм, 9*18мм

Електронною системою закупівель 21.02.2023 р. було автоматично відмінено відкриті торги (з особливостями) за предметом 35330000-6 - Боєприпаси , очікувана вартість закупівлі – 184000,00 грн. (ідентифікатор закупівлі – UA-2023-02-13-015260-a) у зв’язку з відсутністю пропозицій учасників для участі в ній. Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови № 1178 придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом.

Завершена

176 648.00 UAH без ПДВ
Номер: 6da2e92561eb4460a33f90000688250f
Внутрішній номер закупівлі: 17406211
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-04-005200-a   
Замовник: орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
Контактна особа: Товтик Кароліна Михайлівна +380997572795 nadiya-silena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 176 648.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 50%
поставка товару - 50%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набої 7,62*39мм
Код ДК 021:2015: 35330000-6 Боєприпаси
Кількість 3600 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Ракоці,13а На карті
Набої 9*18мм
Код ДК 021:2015: 35330000-6 Боєприпаси
Кількість 4000 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Ракоці,13а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП ФОБОС
Ціна пропозиції 176 648.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.04.2023 12:22
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 79bc83005ed248129025df41641570cb
Ідентифікатор договору: UA-2023-04-04-005200-a-c1
Постачальник: ПП ФОБОС
Номер договору: №111-Гд від 03.04.2023
Сума договору: 176 648.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.04.2023 00:00 - 31.12.2023 23:59
Дата підписання: 03.04.2023 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
p7s
sign.p7s