• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

агрегат дисковий для обробітку ущільненого ґрунту ЛДП-5 причіпний

Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України м. Харків, проспект Героїв Харкова, 142, 61060 Код за ЄДРПОУ 00497176 юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. критерій оцінки – ціна 100 % Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (пункт 10 ОСОБЛИВОСТЕЙ)

Торги не відбулися

770 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 853.00 UAH
Номер: 325a16e3389846eea39e84831cee13e3
Внутрішній номер закупівлі: 17400211
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-03-010607-a   
Замовник: Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
Контактна особа: Волошко Анатолій Іванович +380573921244 yuriev1908tender@gmail.com http://www.yuriev.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 16110000-9 Плуги чи дискові борониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 770 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.04.2023 18:00 - 08.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 03.04.2023 18:00 - 11.04.2023 17:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴770 600.00 агрегат дисковий для обробітку ущільненого ґрунту ЛДП-5 причіпний