• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

КОД ДК 021:2015 90920000-2 - ПОСЛУГИ ІЗ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ (ДЕРАТИЗАЦІЯ ТА ДЕЗІНСЕКЦІЯ)

Джерело фінансування закупівлі: власні кошти Замовника. КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, місцезнаходження Замовника: 49001, м.Дніпро, вул.Троїцька, 21А, Категорія Замовника - юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, згідно п.4 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою.

Торги відмінено

652 079.30 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 260.40 UAH
Номер: 8aa1f20eb6ef460f99306ea054f18936
Внутрішній номер закупівлі: 17386256
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-31-005761-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Геннадій Михайлович Деменін +380567199376 td_dneprovodokanal@i.ua http://vodokanal.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 652 079.30 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.03.2023 14:35 - 05.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 31.03.2023 14:35 - 08.04.2023 20:00
Період кваліфікації: з 08.04.2023 20:02

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 0f0e07c7abc54059967fe61d8f923d4c
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Строк розгляду тенденої пропозиції, визначений пунктом 38 Особливостей, сплинув, а рішення так і не було прийнято. Дана закупівля підлягає відміні з підстави неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження: 11.05.2023 09:07 - 22.05.2023 00:00
Дата опублікування: 11.05.2023 09:07
Дата виконання: 22.05.2023 00:01
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴652 079.30 КОД ДК 021:2015 90920000-2 - ПОСЛУГИ ІЗ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ (ДЕРАТИЗАЦІЯ ТА ДЕЗІНСЕКЦІЯ)