-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо (свинина свіжа чи охолоджена (без кістки), сало свинне свіже, філе куряче свіже чи охолоджене, четвертина куряча свіжа чи охолоджена, печінка куряча свіжа чи охолоджена
Тендер Prozorro UA-2018-02-16-002554-c
Завершена
420 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
86d29497044d4b84a62b9fa95a7a5158
Внутрішній номер закупівлі:
1738453
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-16-002554-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145984
-
Адреса:
47600, Україна, Тернопільська область, смт. Козова, вул. Б.Хмельницького, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
МАРІЯ НАЙКО +380966820855 kozovaosv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до п.4 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» де передбачено можливість застосування переговорної процедури закупівлі, якщо було двічі відмінено процедуру закупівлі «Відкриті торги» через відсутність достатньої кількості учасників, Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі»
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо (свинина свіжа чи охолоджена (без кістки), сало свинне свіже, філе куряче свіже чи охолоджене, четвертина куряча свіжа чи охолоджена, печінка куряча свіжа чи охолоджена
Кількість
4540 кілограм
Період постачання
01.03.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Кушнір Іван Михайлович
Оскарження: 16.02.2018 17:55 - 27.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2195211336
-
Контактна особа:
Кушнір І.М. +30974817766
-
Адреса:
47660, Україна, Тернопільська область, село Великий Ходачків, Колесанківка,30
Оскарження: 16.02.2018 17:55 - 27.02.2018 00:00
Ціна пропозиції
420 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.02.2018 17:56
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
98f4076395e74083a89d61622c8a256c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-16-002554-c-c1
Постачальник:
Кушнір Іван Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2195211336
-
Контактна особа:
Кушнір І.М. +30974817766
-
Адреса:
47660, Україна, Тернопільська область, село Великий Ходачків, Колесанківка,30
Номер договору:
58
Сума договору:
420 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
28.02.2018 09:00
Статус:
Підписаний