-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електроди
Тендер Prozorro UA-2023-03-30-008052-a
Торги не відбулися
907 440.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 537.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 537.20 UAH
Номер:
2326434c29154b9aaf7ab7b9ba6b0cf3
Внутрішній номер закупівлі:
17379523
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-30-008052-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, Україна, 01103, місто Київ, ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНЕ ШОСЕ, будинок 5 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Захарчук Катерина Миколаївна 380444652426 Zakharchuk.k.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44315200-3 Зварювальні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
907 440.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.03.2023 17:09 - 04.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2023 17:09 - 07.04.2023 19:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴907 440.00 Лот 1. Електроди