-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з нанесення дорожньої розмітки та пішохідних переходів
Тендер Prozorro UA-2023-03-30-007960-a
Завершена
595 730.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 978.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 978.65 UAH
Номер:
4509916da91247dfa786d846c73ad0dd
Внутрішній номер закупівлі:
17379432
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-30-007960-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Холодівського Миколи, б.44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Задорожнюк +380964124241 inna_berlan@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
595 730.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.03.2023 16:57 - 04.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2023 16:57 - 07.04.2023 00:00
Аукціон:
07.04.2023 00:01 - 07.04.2023 00:01
Період кваліфікації:
07.04.2023 00:01 - 07.04.2023 15:07
Період завантаження договору:
13.04.2023 00:00 - 23.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴595 730.00 Послуги з нанесення дорожньої розмітки та пішохідних переходів