-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-02-14-001194-a
Завершена
1 031 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
76bbfcb78be24553a463e1f0ef218f55
Внутрішній номер закупівлі:
1737635
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-14-001194-a
Замовник:
Відділ освіти Теребовлянської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146038
-
Адреса:
48100, Україна, Тернопільська область, Теребовля, Тернопільська область, м. Теребовля, вул.Франка, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щавурська Тетяна Андріївна +380355121693 osvita_trb@ukr.net http://terebovlya-osv.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
11.15
Очікувана вартість:
1 031 400.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
92500 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
48100, Україна, Тернопільська область, Навчальні заклади Теербовлянського району, м. Теребовля, вул. Івана Франка, 3
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Тернопільоблгаз"
Оскарження: 15.02.2018 09:55 - 26.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39555103
-
Контактна особа:
Цебак Володимир Миколайович 0352520444
-
Адреса:
46006, Україна, Тернопільська область, м.Тернопіль, вул.Чернівецька буд.54А
Оскарження: 15.02.2018 09:55 - 26.02.2018 00:00
Ціна пропозиції
1 031 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.02.2018 10:14
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
0118feb97c3d4c1ba4eaf8160382cd85
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-14-001194-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Тернопільоблгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39555103
-
Контактна особа:
Цебак Володимир Миколайович 0352520444
-
Адреса:
46006, Україна, Тернопільська область, м.Тернопіль, вул.Чернівецька буд.54А
Номер договору:
14/м-005
Сума договору:
1 031 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
27.02.2018 00:00
Статус:
Підписаний