-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-92, Дизельне паливо (талони номіналом 5л, 15л, 20л)
Тендер Prozorro UA-2023-03-29-010626-a
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами)
Завершена
2 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 20 000.00 UAH
Номер:
b67ceb01711b4ebfb82ad1349fc0bc69
Внутрішній номер закупівлі:
17371278
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-29-010626-a
Замовник:
КП Кам`янської міської ради "Комунальник"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36981122
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ПЛОЩА ГАГАРІНА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сердюк Віталій Васильович +380676221446 kpkmrcom@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.04.2023 10:00 - 16.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.04.2023 10:00 - 19.04.2023 09:00
Період кваліфікації:
19.04.2023 09:01 - 20.04.2023 14:51
Період завантаження договору:
26.04.2023 00:00 - 06.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 000 000.00 Бензин А-92, Дизельне паливо (талони номіналом 5л, 15л, 25л)