-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Картка працівника особова П-2
Тендер Prozorro UA-2023-03-28-009695-a
Торги не відбулися
14 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 72.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 72.00 UAH
Номер:
c2500b3f6e1c428db7614794861cb2e0
Внутрішній номер закупівлі:
17358640
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-28-009695-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, Україна, 01103, місто Київ, ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНЕ ШОСЕ, будинок 5 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Захарчук Катерина Миколаївна 380444652426 Zakharchuk.k.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22820000-4 БланкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.03.2023 16:10 - 02.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.03.2023 16:10 - 05.04.2023 17:00
Період кваліфікації:
05.04.2023 17:00 - 14.04.2023 13:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 400.00 Лот 1. Картка працівника особова П-2