• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Металопластикове вікно згідно креслень

Завершена

6 152.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 30.76 UAH
Номер: b7d0bc5194424060983aea42ad76e6d8
Внутрішній номер закупівлі: 17354709
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-28-005760-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
Контактна особа: Коломієць Ірина Михайлівна 380432671020 irinakolomiiets5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 152.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.03.2023 13:23 - 02.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 28.03.2023 13:23 - 05.04.2023 10:00
Аукціон: 05.04.2023 10:01 - 05.04.2023 10:01
Період кваліфікації: 05.04.2023 10:01 - 18.04.2023 11:47
Період завантаження договору: 24.04.2023 00:00 - 04.05.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 152.00 Металопластикове вікно згідно креслень